ESTONIA

Volkswagen Golf V (1K/1KM) 10/2003 - 10/2009

Meelelahutus suurel ekraanil

One Look Navi XL hiiglasuur kaheksa tolline monitor muudab autosalongi meelelahutuse täiesti uueks elamuseks . Eriti suur monitor tagab One Look mugavuse ning võimaluse vaadata filme nagu kinos. Isegi poolitatud ekraani režiimis on ekraanilt vaatamine elamus.

Kaheksa tolline ekraan pakub avarat 43% suuremat ekraani suurust kui 7 tollised (17.78cm) ekraanid. Te saate nautida rabavalt detailseid navigatsiooni kaarte ning isegi 50/50 jaotatud ekraanil on kõik operatsioonid selgelt nähtavad. Olles kord sellist ekraani kasutanud, on raske väiksemaga leppida!

8 tollised Paigalduskomplektid

Ainuüksi kaheksa tollise ekraani paigaldamine armatuurlauale võib olla väljakutse. Seepärast pakub Alpine suurt hulka paigalduskomplekte, mis sisaldavad kõike alates mehhaanilistest osadest kuni adapteriteni ning roolilt kaugjuhtimise ning sõiduki ekraani kasutajaliidesteni.

 

 

INE-W928R

Vajalik teha väike muudatus armatuuris.

Säilita Rooliltjuhtimise funktsioonid

Komplekt sisaldab kõiki paigalduseks vajalikke detaile, samuti roolijuhtimise plokk mis teisaldab CAN signaali analoog signaaliks ACC, kiirusesignaali ja seisupiduri tarbeks.
Antenniadapter koos phantom-tagasisidega (pantom feed) on komplektis.

 

INE-W928R

Vajalik teha väike muudatus armatuuris.

Säilita Rooliltjuhtimise ja pardakompuutri displei funktsioonid.

Komplekt sisaldab kõiki paigalduseks vajalikke detaile, samuti rooliltjuhtimise plokk mis teisaldab CAN signaali analoog signaaliks ACC, kiirusesignaali ja seisupiduri tarbeks.

Sisaldab plokki, mis toetab pardakompuutri displeid sõiduki näidikuplokis (MFD).
Antenniadapter koos phantom-tagasisidega (pantom feed) on komplektis.