ESTONIA
 Products  Support and others

KASUTAMISTINGIMUSED

PALUN LUGEGE NEID KASUTAMISTINGIMUSI HOOLIKALT, ENNE KUI KASUTATE SEDA SAITI.
Kasutades seda saiti te kuulutate, et olete nõustunud nende kasutamistingimustega. Kui te ei ole nõus nende kasutamistingimustega, siis palun ärge kasutage seda veebisaiti. Me jätame endale õiguse  ja valikuvabaduse, muuta neid kasutamistingimusi igal ajal. Seepärast, palun kontrollige aegajalt, kas neis kasutamistingimustes on muutusi. Kui te jätkuvalt kasutate seda veebilehekülge pärast nende tingimuste muutustest teatamist, tähendab, et te olete nõustunud nende muutustega.

Autoriõigus, kaubamärgid ja teised tööstusomandi õigused.

Antud veebilehekülg, kaasa arvatud selle kogu sisu, graafika, kood ning kasutatud või sisalduv tarkvara  on autoriõiguse subjekt, mis on litsenseeritud ja peetakse ALPS ALPINE EUROPE GmbH, Alpine Brand ("ALPINE") omandiks ja kõik õigused on kaitstud.

Iga  pildi, graafika, sümboli, logo, heli, video, animatsiooni või tekstidokumendi kasutamine, säiltamine, muutmine või paljundamine mis tahes formaadis või kombinatsioon siin veebileheküljel leiduvast on lubatud ainult ALPINE kirjalikul loal, mida võidakse tühistada igal ajal.
Sõnad "Alpine" ja "Alpine Europe", viie triibuga Alpine logo, nimed, pildid ja fotod alpine toodetega ning teenused on ALPINE eraomandi tähised. Neid märke või värvilist imitatsioon nendest, ei tohi kasutada ilma ALPINE kirjaliku loata mitte mingil viisil.
Antud võrgulehel leiduvat ei saa mitte mingil moel tõlgedada kui Alpine või mõne kolmanda poole omandiõiguse mõistes õiguse või litsentsi ükskõik millisel moel edasi andmist.

Piiratud vastutus

Te olete nõustunud veebisaidi ligipääsu ja selle sisuga oma vastutusel. ALPINE ei saa olla vastutav kahju või vigastuste eest, mis võivad tuleneda ligipääsust või mitteligipääsust, kasutamisest või kasutamise mittevõimalusest või faktist, et te olete toetunud siin veebileheküljel olevale informatsioonile. ALPINE on selle veebisaidil oleva informatsiooni täitnud ülima hoolikusega. Sellel veebisaidil olev info on puhtalt ALPINE ja selle toodete esitlemiseks. Sellel saidil oleva informatsiooni esitusviisil ega  täiuslikkusel ja korrektsusel pole garantiid.Kui te vajate nõuandeid või juhendeid, mis puududab meie tooteid, siis palun võtke meiega otse ühendust.

Lingid

Lingid kolmandate osapoolte kodulehekülgedega on tagatud vaid kasutajate mugavuseks. Kasutajate juurdepääs sellistele kodulehetedele toimub nende omal vastutusel. Nende linkide esitamisega ei kaasne ALPINE poolt heakskiitmist nende sisu kohta. ALPINE ei aktsepteeri mingeid kohustusi sisu kättesaadavuse kohta neil veebisaitidel ega ole vastutav kahjustuste või vigastuste eest, mis võivad tekkida nende sisulisel kasutamisel või mistahes vormis.

Rahvusvahelised kasutajad

Kõik siin olevad tooted on esitatud ainult  selleks et esitleda, mis tooded on saadaval ja kasutamiseks Euroopa Liidu siseselt. ALPINE ei esinda, et sellised tooted on sobilikud või saadaval kasutamiseks mõnes teises asukohas. Need, kes valivad selle kodulehekülje külastamise väljaspoolt Euroopa Liidu liikmesriike, teevad seda omal algatusel ja on vastutavad järgides kõikki kohalikke seadusi.

Rakendatav seadus

Iga juriidiline hagi või kohtuasi, mis on seotud selle veebisaidi või selle kasutamisega  allub Saksamaa Födreaalse Vabariigi seaduste tõlgendustele, välja arvatud  rahvusvahelise eraseaduse ja ÜRO rahvusvahelise kaupade müügi konventsiooni sätted.

Kõik õigused kaitstud. Kasutades seda saiti olete nõustunud nende kasutamistingimustega.

 


 

Andmekaitse

Privaatsuspoliitika

Alpine võtab andmete privaatsust äärmiselt tõsiselt. Käesolev privaatsuspoliitika määrab kuidas me hangime, jagame ning kaitseme teie poolt antud andmeid.

Alpine hoolitseb sinult saadud andmete turvalisuse eest. Kui me küsime sinult teatud andmeid mille alusel sind identifitseerida meie kodulehel, siis võid sa olla kindel et neid andmeid kasutatakse vaid kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga.

We may change this policy from time to time by updating this page. You should check this page from time to time to ensure that you are happy with any changes.

Andmekontroll ja kontakt

GDPR andmekonktroller on ALPS ALPINE EUROPE GmbH, Alpine Brand, Ohmstraße. 4, 85716 Unterschleißheim, Germany. Lihtsaim viis võtta ühendust meie andmekaitse isikuga on saata email aadressile:  adp[at]alpine.de.

Turvalisus

Me hoolitseme sinu andmete turvalisuse eest. Et vältida soovimatut ligipääsu või andmete soovimatut kasutamist, oleme loonud elektrooniliselt hallatavad meetmed, et turvata meie poolt kogutud infot.

Mida me kogume

Me kogume mõned andmed automaatselt:

 • IP Aadress

Muud andmed kogutakse vaid Sinu nõusolekul

 • Nimi
 • Kontaktandmed, nende hulgas emaili aadress, postiaadress, telefoninumber, sugu ning sünnikuupäev
 • Demograafilised andmed, nagu postiindeks, eelistused ning huvid
 • Ülekannete andmed, nagu ostud ning kontakteerumised.
 • Tööpakkumistele kandideerimisandmed kui need meile saadad.

Kuidas me kasutame saadud admeid

Me vajame neid andmeid et saada teada sinu vajadustest, ning pakkuda sulle paremaid teenuseid ning seda eelkõige põhjustel:

 • Identifitseerimine ning turvalisus.
 • Sisemine andmesäilitus.
 • Sinuga suhtlemiseks (turundusmaterjalid) või sinupoolsele pöördumisele vastamiseks.
 • Saame kasutada andmeid oma toodete ning teenuste parendamiseks.
 • Maksete teostamiseks (sinupoolsete ostude tegemisel)
 • Vahetevahel võime kasutada andmeid turuuuringute teostamiseks. Võime sinuga ühendust võtta telefoni või emaili teel. Saadud andmeid saame kasutada oma kodulehe koostamisel tuginedes sinu huvidele.

Kellele me andmeid edastame

Kasutame ning edastame sinu andmeid vaid selle vajadusel ning ei müü neid kunagi kolmandatele osapooltele. Allpool olevast nimekirjast väljajäävad andmeid ei edastata kunagi teistele osapooltele väljaspool Alpinet.

 • Teie poolt antud andmeid võidakse edasi anda meie partnerfirmadele sealhulgas ka väljaspool EL.
 • Andmeid võidakse salvestada ka mitte-EU baasil töötavates serverites.
 • Andmeid võidakse jagada ka koostööpartneritele et toetada meie teenuste tuge. Nt. et saata välja kliendi tellimusi.
 • Andmeid võidakse kasutada ka legaalsetes huvides, nagu aadressi vastavus kohtuorderi, pettuse või turvaküsimustes.
 • Kõiki muid anmed mida pole eelpool mainitud, ei edastata kolmandatele osapooltele, ega pole iialgi müügiks.

Lingid teistele saitidele

Meie koduleht võib sisaldada ka linke teistele lehekülgedele. Kasutades neid linke meie kodulehelt lahkudes, ei saa me enam omada kontrolli nende lehel toimuva üle. Seetõttu me ei saa olla vastutavad andmekaitse eest nendel lehekülgedel.

Kuidas hoida kontrolliall oma andmeid

Sa oled alati oma andmete eest vastutav ning võid alati keelduda andmete kogumisest järgmisel viisil:

 • Kui sinult palutakse täita vorm kodulehel, pead eelnevalt andma nõusoleku meile oma sisestatud andmete kasutamiseks.
 • Kui oled eelnevalt nõustunud lubama meil sinu andmete kasutamist turunduslikel eesmärkidel, võid sa siiski igal ajal õmber mõelda ning meile sellest kirjutada: adp[at]alpine.de

Võid meilt alati küsida meie käes olevaid andmeid kontakteerudes:  adp[at]alpine.de või allpool toodud aadressil. Kui usud et meie käes olevad andmed ei vasta tõele või pole täielikud, palun saada meile kiri.

 


 

"Küpsiste" kasutamine

Kui külastate meie veebilehte ning veebisirvija "küpsised" on lubatud, lubatakse automaatselt "küpsiste" kasutamine meie kodulehel.


Kui te ei nõustu järgmiste sätetega, palun keelake "küpsiste" lubamine veebisirvja sätetest.

 

AboutCookies.org leiate selgituse kuidas kustutada ning hallata ome veebisirvija "küpsiseid".

 

Et saata teile isiklikke ning tõhusaid pakkumisi ja võimalusi, kasutame me oma leheküljel "küpsiseid". Need on väikesed andmefailid mis salvestatakse teie kõvakettale veebisirvija poolt.

 

"Küpsiste" loetelu

"Küpsiste" loetelu eesmärk on anda teile ülevaade ja arusaamine mis tüüpi "küpsiseid" meie koduleht kasutab.

Me üritame teile märku anda enne "küpsiste" saabumist, ning katame kõik meie tehnoloogia poolt kasutatavad ülesloetletud "küpsised". Palun arvestage asjaoluga et võib tekkida viivitus "küpsiste" loetelu värskendamises. Kui täheldate et "küpsised" seadistatakse ilma teile märku andmata, võtke kindlasti meiega ühendust. Tegeleme esimesel võimalusel "küpsiste" loeteluvärskendusega ning kõrvaldame puudused.

 

Kasutame järgnevaid "küpsiseid":

 

Kategooria 1 - Flashi "küpsised"

Flashi "küpsised" jätavad meelde teie seaded (nt. helitugevus) kasutades flash playerit. Isegi juhul kui olete veebisirvija sätetes keelanud "küpsiste" kasutuse, küsitakse üle kas lubate flash player´il salvestada andmeid. Selle põhjuseks on asjaolu et need ei ole HTTP "küpsised". Neid kasutavad Flashi programmid, mis ei ole seotud interneti kasutuse kaitsega või teie veebisirvija turvasätetega.

 

 

"Küpsise" nimi: settings.sol
Kestvus: Lõputu

Palun külasta Adobe lehekülge et teada saada kuidas hallata Flashi "küpsiseid" oma arvutis. Võid vältida, tuvastada ja kustutada Flashi "küpsiseid". Firefox kasutajad saavad installeerida lisa-vidina (nt. BetterPrivacy) et kontrollida Flashi "küpsiseid".

 


 

Facebooki pluginate kasutamine 

Veebilehel kasutatakse interneti suhtlusvõrgustiku “facebook.com” pluginaid. Facebook’i haldab Facebook Inc., asukohaga 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA.

Külastades mõnda sellise pluginaga veebilehte, ühendatakse teid automaatselt Facebooki serveriga. Veebibrauserile antakse märguanne ning plugin ilmub veebilehel nähtavale. Sellega saab Facebook informatsiooni teie poolt külastatud veebilehtede kohta.
Olles facebooki sisse logitud samal ajal kui plugin on aktiveeritud, seostab Facebook seda informatsiooni teie Facebooki kontoga. Samuti pluginaid kasutades (näiteks klikkides “Meeldib” nuppu või kommenteerides) liigitab Facebook selle informatsiooni teie konto alla. Selle vältimiseks peate end Facebookist välja logima.


Leidke rohkem informatsiooni andmete kogumise ja kasutamise kohta Facebookis ning õiguste ja võimaluste kohta privaatsuse tagamiseks “Privaatsus” alt Facebookis.

Andmete kaitse 2-kordse klikiga
“Meeldib” nuppe kasutades, saate hõlpsasti jagada põnevat informatsiooni meie koduleheküljel oma sõprade ja töökaaslastega. Ilma aktiveerimismeetodita nuppude kasutamisega on võimalik informatsiooni ülekanne võrguplatvormide operaatoritele sh veebilehe URL-le ning identifkaatorile, mida saab linkida kasutaja Facebooki, Twitteri ja Google kontoga.


Alpine veebilehel on teie andmete kaitsmiseks võimalik kasutada 2-kordse klikiga andmekaitse funktsiooni. Vaikimisi on sotsiaalmeedias kasutatavad “meeldib” nupud Alpine veebilehel aktiveerimata. Nuppe saab aktiveerida ühekordse klikiga. Teistkordse klikiga saate viidata soovitud leheküljele.

 


 

Imprint

Contact Information / Responsible for this website

ALPS ALPINE EUROPE GmbH

Alpine Brand

Ohmstraße 4

85716 Unterschleißheim

Germany

 

Tel: +49 (0)89 - 32 42 64 - 0

Fax: +49 (0)89 - 32 42 64 - 241

Email: webmaster@alpine.de

 

commercial register munich, HRB 255899

Ust.-IDNr (VAT): DE119261426

 

Managing Directors

Kazutoshi Ogamoto
Wilfried Baumann
Takashi Kimoto