ESTONIA
 Products  Support and others

Leia sobiv stereo, sat nav asendus oma autole või matkabussile lihtsalt ja kiirelt - sealhulgas paigaldustarvikud.

Selles auto ja matkabussi konfiguraatoris saad kiirelt ja mugavalt leida just õige stereo või sat nav süsteemi oma autole. Vaid 2 klikiga kuvatakse võimalikud navigatsioonisüsteemi variandid vastavalt paigaldusele. Enne/pärast autoi sisevaate illustratsioonidega. See annab sulle ettekujutuse kuidas süsteem sinu autos välja näeks.

Enamasti on saadaval ka mitmes mõõdus ekraanidega (6,5" - 9") versioone. 1-DIN auto stereo millel 9" ekraan, DAB+, Bluetooth, kasutavad navigatsioonirakendust läbi nutitelefoni. See kuvatakse hõlpsalt seadme ekraanile ning on ka sealt juhitav.

Matkabussidele on valikus Alpine Adventure Audio Plug&Play helisüsteemid mida saab kasutada laias mudelivalikus. See teeb iga sõidu nauditavaks elamuseks!

Valikus on lisana paigaldatavad ka tagurduskaamerad, DVD mängija, pardakaamerad, Qi laadija. Kõik paigalduseks vajalikud kaablid, plokid, adapterid, kinnitused kuvatakse samuti kohe ekraanile. Detailsed pildid koso kirjeldustega samuti. Detailid ning värvivariatsioonid on samuti nähtaval. Kogu vajalik detailne info koos hindadega on lõpuks võimalik allalaadida PDF formaadis. Selleks ei ole vaja eelnevalt registreerida ega sisselogida.

Kõik autode ja matkabusside Alpine navigatsioonsüsteemid meie konfiguraatoris on varustatud USB, Bluetooth ning DAB+. Lisaks on võimalik ekraanil kuvada ning juhtida ka tuntud navigatsioonirakendusi nagu Google Maps, Waze, TomTom või Apple`i kaarte.

Spetsiaalsed matkabussi navigatisoonsüsteemid on varustatud park4night parkimise andmebaasidega. See toob sinuni nende pildid, hinnangud ning juhised veel enne sõidu alustamist. Samuti on paljudel juhtudel ära näidatud ka kohtade kontaktnumbrid et saaksid sinna helistada.

Neil navigatsioonirakendustel on reaalajal liiklusinfo ning see on otseühenduses kasutajatega. Seetõttu märgitakse võimalikult kiirelt kaartidele ohtlikud olukorrad, takistused, avariid jne. Kui otsingus ei kuvata sinu sõidukile mitte ühtegi sat nav süsteemi, ootame rõõmuga sinult tagasisidet! See aitab meil luua kiirelt navigatsioonisüsteemi lahenduse ka sinu sõidukile.